Železniční tratě ČD
010
Kolín - Česká Třebová
- I.koridor.
011
Souhrnná doprava Praha - Kolín
- I. koridor.
012
Pečky - Kouřim
014
Kolín - Ledečko
015
Přelouč - Prachovice
016
Borohrádek - Chrudim
018
Choceň - Litomyšl
020
Velký Osek - Hradec Králové - Choceň
021
Týniště nad Orlicí - Letohrad
022
Častolovice - Solnice
023
Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
024
Ústí nad Orlicí - Štíty
025
Dolní Lipka - Hanušovice
026
Týniště nad Orlicí - Otovice zastávka
028
Opočno pod Orlickými horami - Dobruška
030
Jaroměř - Liberec
031
Souhrnná doprava Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř
032
Jaroměř - Trutnov
033
Starkoč - Náchod
034
Smržovka - Josefův Důl
035
Tanvald - Železný Brod
036
Liberec - Tanvald - Harrachov
037
Liberec - Černousy
038
Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
039
Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem
040
Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
041
Hradec Králové - Jičín - Turnov
042
Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
043
Trutnov - Žacléř
044
Kunčice nad Labem - Vrchlabí
045
Trutnov - Svoboda nad Úpou
047
Trutnov - Teplice nad Metují
060
Poříčany - Nymburk
061
Nymburk - Jičín
062
Chlumec nad Cidlinou - Křinec
063
Bakov nad Jizerou - Kopidlno
064
Mladá Boleslav - Stará Paka
070
Praha - Turnov
071
Nymburk - Mladá Boleslav
072
Lysá nad Labem - Ústí nad Labem západ
073
Ústí nad Labem-Střekov - Děčín
074
Čelákovice - Neratovice
076
Mladá Boleslav - Mělník
080
Bakov nad Jizerou - Jedlová
081
Děčín - Rumburk
083
Rumburk - Dolní Poustevna
084
Rumburk - Panský - Mikulášovice
085
Krásná Lípa - Panský
086
Liberec - Česká Lípa
087
Lovosice - Česká Lípa
088
Rumburk - Ebersbach (Sachs)
089
Liberec - Rybniště
090
Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín
091
Souhrnná doprava Praha - Kralupy nad Vltavou
092
Neratovice - Kralupy nad Vltavou
093
Kralupy nad Vltavou - Kladno
094
Vraňany - Lužec nad Vltavou
095
Vraňany - Straškov - Zlonice
096
Roudnice nad Labem - Straškov
097
Lovosice - Teplice v Čechách
098
Děčín - Bad Schandau
- I. koridor.
110
Kralupy nad Vltavou - Louny
111
Kralupy nad Vltavou - Velvary
114
Lovosice - Louny - Postoloprty
120
Praha - Kladno - Lužná u Rakovníka - Rakovník
121
Hostivice - Podlešín
122
Praha - Hostivice - Rudná u Prahy
123
Most - Žatec západ
124
Lužná u Rakovníka - Žatec - Chomutov
126
Most - Louny - Rakovník
130
Ústí nad Labem - Chomutov
131
Ústí nad Labem - Úpořiny - Bílina
133
Chomutov - Jirkov
134
Teplice v Čechách - Litvínov
135
Most - Moldava v Krušných horách
137
Chomutov - Vejprty
140
Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
141
Karlovy Vary dolní nádraží - Merklín
142
Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt
144
Nová Role - Chodov - Loket - Krásný Jez
145
Sokolov - Kraslice - Zwotental
146
Cheb - Luby u Chebu
147
Františkovy Lázně - Bad Brambach
148
Cheb - Hranice v Čechách
149
Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně
160
Plzeň - Žatec
161
Rakovník - Bečov nad Teplou
162
Rakovník - Mladotice
164
Kadaň-Prunéřov - Kadaň
170
Beroun - Plzeň - Cheb
III. koridor.
171
Souhrnná doprava Praha - Beroun
III. koridor.
172
Zadní Třebaň - Lochovice
173
Praha-Smíchov - Beroun
174
Beroun - Rakovník
175
Rokycany - Nezvěstice
176
Chrást u Plzně - Radnice
177
Pňovany - Bezdružice
178
Svojšín - Bor
179
Cheb - Marktredwitz
180
Plzeň - Domažlice - Furth im Wald
181
Nýřany - Heřmanova Huť
182
Staňkov - Poběžovice
183
Plzeň - Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín
184
Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
185
Horažďovice předměstí - Domažlice
190
Plzeň - České Budějovice
191
Nepomuk - Blatná
192
Číčenice - Týn nad Vltavou
194
České Budějovice - Volary
195
Rybník - Lipno nad Vltavou
196
České Budějovice - Summerau
197
Číčenice - Volary
198
Strakonice - Volary
199
České Budějovice - Gmünd NÖ
200
Zdice - Protivín
201
Tábor - Ražice
202
Tábor - Bechyně
203
Březnice - Strakonice
204
Březnice - Rožmitál pod Třemšínem
210
Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany
212
Čerčany - Světlá nad Sázavou
220
Benešov u Prahy - České Budějovice
IV. koridor.
221
Souhrnná doprava Praha - Benešov u Prahy
IV. koridor.
222
Benešov u Prahy - Trhový Štěpánov
223
Olbramovice - Sedlčany
224
Tábor - Horní Cerekev
225
Havlíčkův Brod - Jihlava - Veselí nad Lužnicí
226
Veselí nad Lužnicí - Gmünd NÖ
227
Kostelec u Jihlavy - Slavonice
228
Jindřichův Hradec - Obrataň
229
Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
230
Kolín - Havlíčkův Brod
231
Praha - Lysá nad Labem - Kolín
232
Lysá nad Labem - Milovice
235
Kutná Hora - Zruč nad Sázavou
236
Čáslav - Třemošnice
237
Havlíčkův Brod - Humpolec
238
Pardubice - Havlíčkův Brod
240
Brno - Jihlava
241
Znojmo - Okříšky
243
Moravské Budějovice - Jemnice
244
Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Oslavany
245
Hrušovany nad Jevišovkou - Hevlín
246
Břeclav - Znojmo
248
Znojmo - Retz
250
Havlíčkův Brod - Brno - Kúty
251
Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov
252
Křižanov - Studenec
254
Šakvice - Hustopeče u Brna
255
Hodonín - Zaječí
256
Čejč - Ždánice
257
Kyjov - Mutěnice
260
Česká Třebová - Brno
261
Svitavy - Žďárec u Skutče
262
Česká Třebová - Chornice - Skalice nad Svitavou
270
Česká Třebová - Přerov - Bohumín
271
Prostějov - Chornice
272
Rudoltice v Čechách - Lanškroun
273
Červenka - Senice na Hané - Prostějov
275
Olomouc - Drahanovice
276
Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
277
Suchdol nad Odrou - Fulnek
278
Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
279
Studénka - Bílovec
280
Hranice na Moravě - Střelná
281
Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
282
Vsetín - Velké Karlovice
283
Horní Lideč - Bylnice
290
Olomouc - Šumperk
291
Zábřeh na Moravě - Šumperk
292
Šumperk - Krnov
293
Šumperk - Kouty nad Desnou/Sobotín www
Prov.: Železnice Desná.
294
Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
295
Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku
297
Mikulovice - Zlaté Hory
298
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
300
Brno - Přerov
301
Nezamyslice - Olomouc
303
Kojetín - Valašské Meziříčí
305
Kroměříž - Zborovice
310
Olomouc - Opava východ
311
Valšov - Rýmařov
313
Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
314
Opava východ - Jakartovice
315
Opava východ - Hradec nad Moravicí
317
Opava východ - Hlučín
318
Kravaře ve Slezsku - Chuchelná
320
Bohumín - Čadca
321
Opava východ - Ostrava - Český Těšín
322
Český Těšín - Frýdek Místek
323
Ostrava - Valašské Meziříčí
324
Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice
325
Studénka - Veřovice
330
Přerov - Břeclav
II. a IV. koridor.
331
Otrokovice - Zlín - Vizovice
340
Brno - Veselí nad Moravou - Kunovice
341
Staré Město u Uh.Hradiště - Vlárský průsmyk / Luhačovice
342
Bzenec - Moravský Písek
343
Hodonín - Veselí nad Moravou - Vrbovce
Přechodová trať na trati ŽSR.
900
Horní Hanychov - Ještěd
Kabinková lanová dráha na Ještěd.
ML
S41 Praha-Libeň - Roztoky u Prahy